м. Львів, вул. Любінська 6
(096)496-04-01, (093)126-07-08, (032)238-15-70, (097)24-84-393, (096)965-01-36, (093)754-36-01
Передзвоніть мені

Камери

Збірні холодильні камери мають широку область застосування. Їх використовують в магазинах продуктів будь-якого формату, ресторанах, піцеріях, їдалень, підприємствах з переробки і приготування їжі, а також у приватних великих котеджах. Це вигідно з економічної точки зору, так як одна найменша збірна холодильна камера замінює 2 холодильних шафи об'ємом 1400 літрів кожен. Модульна система збирання робить холодильні камери збірні мобільними, а також вони дають можливість використовувати їх у нестандартних ситуаціях.

Збірні холодильні камери - використовують для зберігання охолоджених і заморожених продуктів в магазинах, підприємствах громадського харчування, м'ясних та інших харчових виробництвах. Охолоджені продукти зберігають у середньотемпературних холодильних камерах, а заморожені в низькотемпературних.

Конструкція та монтаж

Збірні холодильні камери виробляються заводським способом в розібраному вигляді. Збирають камери на місці встановлення за допомогою косинців і болтів з щита абосендвіч-панелей в єдиний холодильний пристрій. При необхідності перенесення камери вона може бути розкручена і змонтована в будь-якому іншому місці.

Конструкція збірної камери передбачає обов'язкову герметизацію в стиках щитів, для цього встановлюють спеціальну гумову прокладку. На фасаді камери передбачені двері для холодильних промислових камер, кількість яких залежить від числа відділень в холодильній камері.

Збірні холодильні камери бувають з:

·                    винесеним холодильним агрегатом

·                    вбудованим холодильним агрегатом.

Більшість збірних холодильних камер випускають з винесеним агрегатом. По охолоджуваному об'єму камери передбачено обладнання стелажами, гаками, підлоговим настилом для розміщення необхідних продуктів. Для освітлення камери обладнані світильниками, вимикачі яких розміщені зовні, а випарники або повітроохолоджувачі розташовані під стелею над стелажами.


Порівняння товарів (0)


Збірно-розбірні камери Polair

Збірно-розбірні камери Polair

Збірні холодильні камери мають широку область застосування. Їх використовують в магазинах проду..

₴24 051.00грн

Холодильні та морозильні моноблоки Polair

Холодильні та морозильні моноблоки Polair

Холодильні моноблоки Polair служать для охолодження холодильних камер до 70 м. куб. з температу..

₴19 925.00грн

Холодильні та морозильні спліт-системи  Polair

Холодильні та морозильні спліт-системи Polair

Спліт-система - система кондиціонування повітря, яка складається з зовнішнього (компресорно-кон..

₴24 980.00грн

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)